kontrast-wroclaw.pl

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym

19.03.2021, 12:03

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o godz. 20:00 dokonał się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym zrobiło się nieprawdopodobnie głośno i nadal jest to jeden z głównych tematów pośród różnych mediów. Po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny a także wyprowadzce do USA był to 1 połączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie spotkania z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w królewskiej rodzinie są właściwie po stronie królowej Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Lecz nie da się zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczaj zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Tabloidy brytyjskie dostrzegają, iż w przypadku gdy Meghan i Harry zechcieliby kiedyś wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili definitywnie swoją okazję. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła również problem tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, jak i również temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się przetwarzaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę profesjonalistów interpretujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed publikacją. Doświadczeni eksperci, w tym były sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey stronniczość a z kolei Meghan Markle wykorzystywanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym oraz Meghan został zaprezentowany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten oglądało średnio ponad 1mln widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez wątpienia należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne nieprzerwanie omawiany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij