kontrast-wroclaw.pl

Wycinanie CNC 2021

Wycinanie CNC 2021

28.07.2021, 10:06

Poszukujesz bram bądź mocnych balustrad? Alubram to jedyny słuszny adres!


Technika związana z ploterami CNC rozwija się każdego dnia, a marka rodzinna Alubram jest z tym cały czas na bieżąco. W ramach swoich usług dzielimy się doświadczeniem i wiedzą na temat tej technologii. Jeśli to naturalnie zakres usług, który Państwa intryguje - jesteśmy do dyspozycji!


Bramy oraz balustrady na miarę XXI wieku

Na obszarze powiatu cieszyńskiego wyróżniamy się jako specjaliści z dużą propozycją. Są jednakże pewne szczególne tematy, jakim poświęcamy najwięcej uwagi i to właśnie te nasze specjalizacje, pragniemy Państwu przybliżyć w tym miejscu.


Prowadzoną przez nas flagową ofertą jest wykonywanie konstrukcji takich jak:


• aluminiowe i stalowe bramy,

• stalowe oraz aluminiowe balustrady.


Reprezentowana przez nas propozycja przekona zarówno osoby lubiących kute, jak i współczesne projekty. Każde z tych zleceń jest przez nas wykonalne.


Nasza specjalność - z ploterami CNC na czele

Chociaż zawsze ochoczo podejmujemy się zleceń połączonych z wykonaniem bram oraz balustrad, to plotery CNC są zdecydowanie tym, czym wyróżniamy się najbardziej. Wierzymy, że po zaznajomieniu się z naszymi usługami, będą się Państwo chcieli przekonać samodzielnie, co umiemy.


Mimo to oraz tutaj jeszcze przygotowana przez nas propozycja się nie kończy - jeżeli pragną Państwo wykonania dowolnej innej konstrukcji na zamówienie, tego także się podejmiemy. Czy to wycinanie elementów ploterem z blach aluminiowych, lub stalowych - jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. Grubości na których działamy, mieszczą się w aspekcie od 1 do 20 milimetrów.


Kto najbardziej będzie chciał skorzystać z opisującej nas oferty?

Nasza propozycja jest w sposób szczególny dedykowana firmom małej oraz średniej wielkości, właśnie dlatego w tym kierunku przede wszystkim ją kierujemy. Warto zdecydować się na współpracę oczywiście z nami, bowiem każda konstrukcja, którą wolno zrealizować z pomocą naszych ploterów, wyróżnia się wartościami, takimi jak:


• prosta budowa,

• nieprzeciętna dokładność cięć,

• solidność wykonania.


alubramcnc com cennik cnc obróbka


Takie podejście do tematu daje najważniejszy rezultat, jakim jest możliwość użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas oraz w wspaniałym stanie. Zachęcamy do kontaktu, w razie dodatkowych pytań.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij