kontrast-wroclaw.pl

Wkrótce pojawi się najnowszy weryfikacyjny system w Netfliksie. Rozdzielanie konta z najbliższymi może okazać się znacznie bardziej złożone!

Wkrótce pojawi się najnowszy weryfikacyjny system w Netfliksie. Rozdzielanie konta z najbliższymi może okazać się znacznie bardziej złożone!

08.06.2021, 10:52

Trochę niespokojni stają się entuzjaści ekranizacji filmowych oraz seriali, ponieważ ze świata internetowego przychodzą kiepskie informacje. Witryna VOD znana też jako Netflix zastanawia się nad tym by zabronić użytkownikom podzielność kont. To była do tej pory strasznie użyteczna i naprawdę znana praktyka. Sporo klientów pokrywa opłatę za jeden abonament i mogą oni być w zróżnicowanych miejscach na świecie. Finalnie witryna VOD Netflix nie potwierdziła absolutnego obostrzenia kont współdzielenia, jednakże postanowiła uszykować swego rodzaju utrudnienie. Netflix firma ma w planach stopować współdzielenie kont użytkownikom, którzy nie zamieszkują w jednym pomieszczeniu. Pojawiać się będzie powiadomienie na telewizorowym ekranie, które na calu ma wymusić na abonamencie zatwierdzenie tego, iż to on jest właścicielem głównym. Potentat pośród stron internetowych VOD ma w planach przesyłać weryfikacyjny ciąg liczb na dany adres email lub numer telefonu. Więc użytkownicy abonamentu powinni wiedzieć o tym, że wystąpią modyfikacje w używaniu z internetowego portalu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij