kontrast-wroclaw.pl

Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował na początku tygodnia kadrę reprezentacji polskiego narodu na Euro 2020! Paru reprezentantów odtrąconych od polskiego składu!

Szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował na początku tygodnia kadrę reprezentacji polskiego narodu na Euro 2020! Paru reprezentantów odtrąconych od polskiego składu!

24.05.2021, 13:06

O przedstawieniu się w turnieju na mistrzowskim poziomie rozmyśla wielu młodych adeptów, których celem życiowym jest gra profesjonalna w nożną piłkę. Nie ulega wątpliwości to futbol to w obecnej chwili najbardziej rozpoznawalna sportowa dyscyplina w Europie. Dzieci od najmłodszych lat walczą o to, by w niedalekiej przyszłości występować w meczach na największych arenach piłki nożnej światowej. Warto jednak pamiętać także, że droga do zostania piłkarzem nie jest prosta i żąda wielu wyrzeczeń. Między innymi dlatego młodociani chłopcy, którym powiodło się wzbudzają z reguły uprzedzenie ale i tym samym uszanowanie wśród własnych znajomych. 24 ekipy wezmą udział w europejskich mistrzostwach, które rozpoczną się w połowie następnego miesiąca. Bez żadnych wątpliwości to znaczy, że na kibiców nożnej piłki czekają wielkie emocje. Z pewnością zostaniemy świadkami sporej liczby bramek oraz spotkań futbolu, ponieważ turniej Starego Kontynentu mistrzostw trwać będzie przez miesiąc czasu. W dzisiejszym poście z kolei będzie naszym zamiarem skonsolidować się na kadrze narodowej, gdyż szkoleniowiec Sousa Paulo opracował kadrę na mecze Mistrzostw Europy.

Od kilkunastu lat przedstawianie kadry na wielkiej rangi turnieje jak na przykład mundial lub Euro potrafi obudzić gigantyczne doświadczenie w naszym narodzie. Się pojawiały w sytuacji jak ta z zasady, które nie wszystkim podobały się. W przypadku tych powołań było identycznie. Selekcjoner Sousa Paulo zaprezentował listę graczy i z pewnością ogromnym zdziwieniem był brak w kadrze Kamila Grosickiego, który bardzo długo stanowił trzon naszej narodowej drużyny. Zawodnik WBA od bardzo dawna nie gra w piłkę nożną regularnie i to jest przyczyną główną tego, iż trener Paulo Sousa nie miał chęci powołać Kamila do grupy zawodników polskiej reprezentacji na czempionat europejski. posiadamy fantastyczną drużynę Teoretycznie, która rywalizować może o świetny wynik na czempionacie europejskim. W takim razie zostaje nam oczekiwać na otwierający mecz mistrzostw Starego Kontynentu, w którym polska reprezentacja zmierzy się ze słowacką kadrą.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij