kontrast-wroclaw.pl

Poznaliśmy wszystkich uczestników Top Model!

Poznaliśmy wszystkich uczestników Top Model!

25.09.2020, 16:30

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W dodatku gościnnie zawita całkiem sporo cenionych i znanych figur w przestrzeni modowej, na przykład redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie o miano Top Model konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których są także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów osobie, która posiada największe możliwości do stania się modelem, w skutek czego taki uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet okazał się być użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co nas czeka w tej edycji Top Model?

Każda edycja oferuje opcję rozwinięcia się i odkrycia "od kuchni" świata modelingu, więc co sezon zgłasza się dużo kandydatów. Co tydzień na uczestników będą czekać różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Jury ocenia ich postępy i decyduje o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki wpływowi Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modelek i modeli a do tego sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli oglądać rywalizację aspirujących modeli i dowiedzieć się, który z nich zostanie dziewiątym zwycięzcą Top Model. O to miano konkuruje wiele ciekawych uczestników, dlatego z pewnością warto jest śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij