kontrast-wroclaw.pl

Kod promocyjny Ewinner

Kod promocyjny Ewinner

28.10.2020, 16:08

Zakłady u bukmachera - czym są?


Obstawianie typów sportowych to określanie czy podane zdarzenie, najczęściej z życia sportowego aczkolwiek bywają również inne dziedziny, będzie miało miejsce. Tak więc w zakładach internetowych jest typer, inaczej część typująca wynik, a z drugiej firma bukmacherska - spółka, która potwierdza wybór gracza na określonych przez niego regułach. Najczęściej typy sportowe są przyjmowane na tenisa i piłkę nożną.


Jakim sposobem da się rozpocząć obstawianie?


Fundamentalnym czynem będzie wybór bukmachera internetowego.


Należałoby brać pod uwagę to, że w naszej ojczyźnie działa ustawa o hazardzie, według której typy bukmacherskie muszą przyjmować jedynie postępujący zgodnie z prawem operatorzy, z pozwoleniem Ministra Finansów. Otwarcie nowego konta gracza a także jego weryfikacja przez firmę bukmacherską to zatem fundamentalny i musowy krok. W chwili kiedy mamy zamiar zdecydować się na to, że z typowania mamy zamiar otrzymać realne dochody, warto skupiać się typowaniu danej grupy zdarzeń, lubianej przez nas sportowej dziedziny lub rodzaju zakładów, jak choćby zakłady live. Tego rodzaju metoda umożliwi nam poprawniejsze śledzenie statystyk, trafniejsze analizy a co za tym idzie na znacznie większe sukcesy w bukmacherskich zakładach.


Czemu warto obstawić swój własny zakład w Sieci?


Klient bukmachera, decydując się na dane wydarzenie sportowe określa sumę, którą jest w stanie wydać, żeby wygrać daną sumę pieniędzy. Kwotę tę nazywamy stawką zakładu bukmacherskiego. Buk proponujący zakład określa kurs wyrażające czy dane zdarzenie będzie liczone. Tak zwany kurs okazuje się być wyrażeniem prawdopodobieństwa zajścia wydarzenia w zakładzie. Stawka zakładu zwielokrotniona przez kurs zakładu określa przyszłą wygraną albo stratę. Obstawiając zakłady można więc fajnie zarobić, poprawnie typując dany zakład lub przegrać wpłacone pieniądze w przegranym typie.


ewinner freebet


W jaki sposób obstawiać zakłady live?


Obstawianie z meczów w trakcie trwania rozgrywki to najbardziej ceniona i jedna z ulubionych metod typowania graczy. Dzięki niej możliwe jest typowanie w czasie rozgrywania konkretnego wydarzenia piłkarskiego. Jest to wyjątkowa forma obstawiania, którą oferują firmy bukmacherskie. To właśnie poprzez typowanie na żywo możemy w tym samym czasie przeżywać zdarzenie live a także w danym momencie reagować na zdarzenia typując zakłady.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij