kontrast-wroclaw.pl

Bramkowy remis w meczu polskiego zespołu z zespołem Rosji. Już niedługo rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu!

Bramkowy remis w meczu polskiego zespołu z zespołem Rosji. Już niedługo rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu!

10.06.2021, 14:43

Futbol to bez najmniejszych wątpliwości uprawiana najchętniej dyscyplina sportowa w Polsce. Mnóstwo piłkarskich sympatyków oczekuje na nadchodzące Starego Kontynentu mistrzostwa i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić. Grać będzie na nich polska kadra, która grać będzie w grupowych rozgrywkach z kadrą Hiszpanii, kadrą Słowacji oraz reprezentacją Szwecji. Dobrze to zrozumieć, iż nie są to najłatwiejsi konkurenci, lecz mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się dalej. W tej sytuacji niesamowicie ważne będzie to, aby pokazać się z najlepiej przygotowanej perspektywy. W zeszłym tygodniu reprezentacja Polski rozgrywała towarzyski pojedynek z drużyną Rosji, która także wystąpi na Euro. Po raz pierwszy od dłuższego czasu piłkarscy wielbiciele mogli zjawić się na trybunach i byli bez wątpienia ucieszeni. W tym starciu zabrakło jednak wielu akcji podbramkowych i na koniec kadra Polski zremisowała z kadrą Rosji 1:1. Dla polskiej drużyny gola już w czwartej minucie ustrzelił Świerczok Jakub, natomiast dla rosyjskiego zespołu trafił Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij