kontrast-wroclaw.pl

Betfan kod promocyjny

Betfan kod promocyjny

28.10.2020, 08:11

Jak zdefiniować zakłady bukmacherskie?


Stawianie typów przez internet polega na przewidywaniu czy dojdzie do skutku konkretne zdarzenie, najczęściej o charakterze sportowym aczkolwiek nie zawsze tak jest. Z jednej strony w sportowych zakładach występuje gracz, czyli część typująca wynik, a z innej operator - spółka, która zatwierdza dany typ na określonych wcześniej przez niego zasadach. Zazwyczaj zakłady są stawiane na mecze piłki nożnej.


W jakim miejscu rozpocząć obstawianie?


Zarejestrowanie się u bukmachera okazuje się być krokiem podstawowym.


Musimy pamiętać o fakcie, że w naszej ojczyźnie działa ustawa antyhazardowa, zgodnie z którą zakłady wzajemne mają możliwość proponować jedynie legalni operatorzy, którzy dostali pozwolenie Ministerstwa Finansów. Zarejestrowanie konta nowego gracza i jego weryfikacja przez bukmachera to zatem początkowy oraz najważniejszy etap. Kiedy więc jesteśmy pewni, że z zakładów zamierzamy mieć spore dochody, należałoby myśleć o zawieraniu zakładów z danej dziedziny zdarzeń, lubianej dziedziny sportowej lub typu zakładów, jak chociażby zakłady live. Taka specjalizacja to jednocześnie bardziej poprawne śledzenie wyników statystycznych, bardziej trafne dane i co za tym stoi na wyższe wygrane w internetowych zakładach.


Jak obstawić swój zakład sportowy?


Klient bukmachera, decydując się na konkretne zdarzenie sportowe stawia daną kwotę pieniędzy, którą jest w stanie postawić, aby zdobyć określoną sumę postawionych środków. Kwotę tę określamy jako stawką w zakładzie bukmacherskim. Bukmacher internetowy przyjmujący zakład przypisuje prawdopodobieństwo w kursie po którym dane zajście zostanie później wyliczane. Tak zwany kurs jest określeniem prawdopodobieństwa powstania zdarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa możliwą wygraną lub przegraną. Typując zakłady można więc bardzo szybko zdobyć pieniądze, trafiając dany zakład czy też stracić postawione środki w przegranym zakładzie.


betfan bonus bez depozytu


Jak obstawiać zakłady live?


Obstawianie z meczy w trakcie trwania rozgrywki to jedna z najpopularniejszych form obstawiania przez klientów firm bukmacherskich. Dzięki niej możliwe okazuje się typowanie w chwili trwania danego wydarzenia koszykarskiego. Można określić, że to nowy rodzaj zawierania zakładów, którą mają w swojej ofercie firmy bukmacherskie. Dzięki zakładom na żywo możemy w tej samej chwili obserwować zdarzenie live i szybko kontrolować i reagować na zajścia stawiając swoje zakłady.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij