Komiksofon vol.6 – start już dzisiaj – 9 listopada – PUZZLE, godzina 19.00 !

\"\"

To już szósta edycja eksperymentalnego projektu, w którym polscy twórcy komiksowi mierzą się z interpretacją muzyczną swoich rysunków. Autorzy łącząc swoje rysunki z muzyką tworzą odmienne wynikowo medium na pograniczu animacji i komiksu. Po projekcji w miłej atmosferze można wysłuchać wywiadu z twórcami, zadać im intrygujące pytania oraz zdobyć autografy.

Goście szóstego Komiksofonu:

Tomasz Jakub Sysło- wrocławski artysta wszechstronny o bardzo charakterystycznej i rozpoznawalnej kresce. Absolwent wrocławskiego ASP. Nie boi się eksperymentować i dlatego tworzy w różnych formach i przestrzeniach: twórca ilustracji, murali, komiksów, malarz, projektant, grafik, w wolnych chwilach poeta i deejay. Jeśli jest coś czego nie robił jeszcze Tomasz to właśnie Komiksofon;)

Bartek Kuczyński- twórca z Poznania, zaangażowany fan i obrońca komiksu. Częsty uczestnik poznańskiej akademii dyskusyjnej komiksu i spotkań komiksowych. Publikuje w komiksowym zinie Biceps. Rysowanie to jego pasja. Z zawodu jest- uwaga- specjalista chirurgii ogólnej i adeptem medycyny estetycznej. Ciekawe jaką operację przeprowadzi na swoich rysunkach ten artysta by stworzyć Komiksofon i …czy pacjent przeżyje;)

Rozmowę z artystami poprowadzi Paweł Wojciechowicz- również twórca komiksowy

Komiksofon- komiks i muzyka na dużym ekranie. Zapraszamy!

WSTĘP WOLNY!

Stowarzyszenie Kultura WROdzona

(mp)